Umów wizytę
Wróć do zespołu
ZESPÓŁ

lek. Patryk Wrzosek

ortopeda i traumatolog narządu ruchu dzieci oraz dorosłych
lek. Patryk Wrzosek
Wykształcenie
  • II Wydział Lekarski – Warszawski Uniwersytet Medyczny
  • Wojskowy Instytut Medyczny PIB w Warszawie
  • SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku, CMKP
Pacjenci

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu dorosłych oraz dzieci:

  • Diagnostyka, leczenie zachowawcze, kwalifikacja chorych do leczenia operacyjnego z deformacjami kręgosłupa – młodzieńcza skolioza idiopatyczna, skoliozy wtórne w przebiegu chorób nerwowo mięśniowych, choroba Scheuermanna.
  • Diagnostyka, leczenie zachowawcze, kwalifikacja do leczenia operacyjnego choroby dyskowej, kręgozmyku, kręgoszczeliny i innych chorób kręgosłupa.
  • Diagnostyka, leczenie zachowawcze oraz kwalifikacja do leczenia operacyjnego choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego oraz kolanowego.
  • Diagnostyka, leczenie urazów oraz złamań w obrębie narządu ruchu dorosłych i dzieci.
Komunikacja

Język polski, język angielski

Zjazdy, konferencje, zainteresowania

Jestem stałym uczestnikiem i prelegentem zjazdów Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu (PTOiTR). Uczestniczę również w corocznych zjazdach Europejskiego Towarzystwa Ortopedii Dziecięcej (EPOS) oraz Towarzystwa Ortopedii Dziecięcej Ameryki Północnej (POSNA), a także licznych, kursach doszkalających, konferencjach krajowych i zagranicznych poświęconych tematyce schorzeń narządu ruchu. Na co dzień pracuję w Klinice Chorób Kręgosłupa i Ortopedii CMKP w SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku. Prowadzę kursy dla lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuję się pracą naukową, publikuję w czasopismach naukowych, prowadzę badania naukowe do pracy doktorskiej z technik rekonstrukcyjnych tkanek. Hobbistycznie uprawiam wioślarstwo i kolarstwo górskie.

Znany lekarz

Patryk Wrzosek - ZnanyLekarz.pl
1231lek. Patryk Wrzosek
KOLEJNA OSOBA Z ZESPOŁU

mgr Olena Yanchuk

psycholog dziecięcy, psychoterapeuta
Oddział Zamienie
Oddział Żoliborz
Szczegóły