Umów wizytę
O NAS

Poznaj NEURO

Kilka lat temu dwójka sąsiadów z Żoliborza powzięła myśl o stworzeniu idealnego miejsca wielospecjalistycznej rehabilitacji. Przestrzeni,
w której przecinają się drogi pacjenta i terapeuty,
a może po prostu człowieka z człowiekiem – jak
w naszym logo. Udało nam się takie miejsce stworzyć – jest nim „NEURO”.

CM Neuro Przychodnia Specjalistyczna - recepcja
NASZA MISJA

Zaufaj nam,
poprowadzimy Cię
ścieżką NEURO.

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Dbamy o to, aby nasze usługi spełniały wymogi medycyny opartej na faktach (evidence based medicine – EBM)

Diagnozujemy i prowadzimy pracę z pacjentem, stosując standaryzowane metody, zgodne z najnowszą wiedzą naukową.

Jako przychodnia wielospecjalistyczna uzyskaliśmy wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą. Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych gości, dzięki umieszczonym w każdym pomieszczeniu lampom UVC.

Dla komfortu pacjentów wyposażyliśmy „NEURO” w autorski system dźwiękowy oparty na odgłosach natury. Z myślą o osobach z nadwrażliwością wzrokową lub chcących zrelaksować się podczas sesji terapeutycznej przewidzieliśmy dedykowany system oświetlenia RGB.

W przychodni stosujemy również aromaterapię relaksującymi olejkami eterycznymi – wydestylowanymi z roślin zebranych w odpowiednim momencie ich wzrostu.

anty-covid system

przyjazne matkom

bez barier

sound-design

light-design

smell-design

klimatyzacja

wi-fi

płatność kartą

KODEKS ETYKI

Kodeks Etyki CM NEURO ma na celu ukształtowanie odpowiednich praktyk i relacji pracowniczych pozwalających prowadzić otwartą, uczciwą i konkurencyjną działalność, przy jednoczesnym odpowiedzialnym budowaniu strategii gospodarczej, prowadzeniu bieżącej działalności oraz zrównoważonego rozwoju.

Uznajemy, że poniższe praktyki – stosowane w naszej bieżącej działalności poprzez ustalenie reguł przyjaznej, otwartej atmosfery pracy oraz wzajemnego szacunku – przyczynią się do udoskonalenia kultury pracy, a także do zapewnienia długoterminowych i obustronnie korzystnych relacji opartych na wzajemnym poszanowaniu, otwartości i wiarygodności z naszymi pracownikami, współpracownikami i przedstawicielami.

Pobierz cały Kodeks Etyki NEURO
ZASADY WSPÓŁPRACY

W procesie rehabilitacji kluczowa jest współpraca Pacjenta ze specjalistą bądź zespołem specjalistów. Jasno definiujemy zasady tej kooperacji – dzięki temu nasi Klienci wiedzą, czego mogą oczekiwać podczas wizyt w NEURO. Zapoznaj się z dokumentami, które regulują funkcjonowanie naszej placówki:

Udostępnianie dokumentacji medycznej
Pobierz plik
Polityka jakości
Pobierz plik
Prawa pacjenta
Pobierz plik
Zasady udzielania świadczeń
Pobierz plik
Klauzula obowiązku informacyjnego RODO dla Pacjentów
Pobierz plik