Umów wizytę

Powrót

20-21.03.2024, Birmingham

Konsultacje fizjoterapeutyczne & logopedyczne – Neuro Convention

Terminy konsultacji

 • 20 marca 2024 (środa), w godz.: 9.30-16.30
 • 21 marca 2024 (czwartek), w godz.: 9.30-16.00

Miejsce konsultacji

Neuro Convention, National Exhibition Centre (NEC), Hall 20, stoisko nr 82, B40 1NT, Birmingham, Wielka Brytania

Prowadzący konsultacje

 • mgr Mateusz Burak (fizjoterapeuta, terapeuta SI)
 • mgr Monika Plata (neurologopeda dzieci dwujęzycznych)

Zapisy na konsultacje

  Dane osoby korzystającej z konsultacji

  Dane opiekuna prawnego w przypadku konsultacji osób poniżej 18. r.ż

  Dane kontaktowe

  Wysyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez CM NEURO, w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie e-maila na adres: iod@cmneuro.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych. Zapoznałem/am się z całością polityki prywatności CM NEURO.
  Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

  Liczba uczestników konsultacji jest ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem zakwalifikowania się na konsultacje jest otrzymanie e-maila zwrotnego w odpowiedzi na zgłoszenie.

  Pamiętaj o rejestracji na Neuro Convention zapewniającej bezpłatne wejście na wydarzenie:

  Więcej informacji:

  +48 694 668 269

  Pamiętaj, że wypełniając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu odbycia konsultacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Twoich danych osobowych jest MEDICAL PLANET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 6 lok. U9A, 01-793 Warszawa. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych, mogą Państwo się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych, za pośrednictwem adresu e-mail: iod@medicalplanet.com.pl. Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na naszej stronie: www.cmneuro.pl.